SHvininiai SHarvai

Šis puslapis sertifikuotas Lietuvos virintojų sąjungos.

DISKOGRAFIJA

Atvarėt pasižiūrėt ką esam išpumpavę per visą šį laiką? Liuks, kaip tik surašėm iš eilės:

DAINA DRAUGUI 2017-06-20 (SHSH gimtadienis)

Būna ima ir atsiranda Sharvai. Tai taip ir nutiko, tereikėjo Daina Draugui sukurpti, kai Facebook memų grupės dramos persikėlė į realybę.

ATSHIAURUSIS 2017-11-17

Geri laikai buvo… 2017 išleidom pirmą albumėlį, kuriame buvo ir fainų juokų ir smagių pasitaškymų. Keletą apgavysčių, kaip „Prie Ruso Buvo Geriau“ ir meilės dainos parodiją „Neverkiu, Kažkas Į Akį Įkrito…“, irgi pavyko sutalpinti. Žodžiu, pažymėjom teritoriją, Jūs (galimai) išgirdot mus, o tada arba nekentėt arba iš įdomumo nusprendėt toliau sekti mūsų išdaigas. Ačiū Jums visiems už puikią mūsų pradžią su Atshiauriuoju!

RAJONAS 2022-05-08

Kol Rajonas dar nebuvo sukurtas, į viešąją erdvę paleidom porą skanėstų (Pillage the Village, Suvalgysiu Kalėdų Senį), koncertavom įvariuose Lietuvos kampuose. Tada sprogtelėjo Treninginiai Pingvinai ir rajonas tapo realybe. Paloskės buvo parodytos, klubai ištaškyti, klipai paveizėti Jūsų tūkstančius kartų… Nuostabiai pasilinksminom! Tikim, kad ir ateityje paleidę hardbasą, paną ar pingvinus prisiminsite gerus marozynų laikus. Tai iki šiol yra shviezhiausias Shvinų darbas. Dar naujesniais ir didesnės apimties leidiniais ruoshiame nustebinti Jus jau greitai. Laukti verta.

© 2022 SHvininiai SHarvai

Temą sukūrė Anders Norén